Chhimek Laghubitta Bikas Bank Branches



SN Branch Name Location Contact Manager
1 हेटौडा शाखा (Hetauda Branch) अजरअमर रोड,हेटौडा-४ ,मकवानपुर
local level district state
Phone: ०५७-५२३८८२
मदन राज जोशी
2 अमरगढी शाखा (Amargaadhi Branch) अमरगढी, अमरगढी-४, डडेलधुरा
local level district state
Phone: ०९६-४२०२६८
सुर्दशन तिम्सिना
3 पथरैया शाखा ( Patharaiya Branch) अमौरी, पथरैया-३, कैलाली
local level district state
Phone: ०९१-६९७७३८
बिबेश बिश्वकर्मा
4 गाईघाट शाखा (Gaighat Branch) असारी रोड, त्रियुगा-२ , उदयपुर
local level district state
Phone: ०३५-४२१३५३
सिताराम लौडारी
5 पुर्नबास शाखा (Punarbas Branch) आई.बि.आर.डि. टोल, पुर्नबास न.पा.-७, कंचनपुर
local level district state
Phone: ०९९-४२०११३
ऋषि सुबेदी
6 इनरुवा शाखा (Inaruwa Branch) इनरुवा बजार, इनरुवा-१ , सुनसरी
local level district state
Phone: ०२५-५६१२९८
उर्मिला कार्की
7 बाग्लुंङ्ग शाखा (Baglung Branch) उपल्लो चौर, बाग्लुंङ्ग-११ , बाग्लुंङ्ग
local level district state
Phone: ०६८-५२१२२०
प्रकाश घिमिरे
8 फुलवरिया शाखा (Phulbariya Branch) कटारी रोड, फुलवरिया-६ , सिरहा
local level district state
Phone: ०३३-५५०६४७
सुरेश प्रसाद जयसवाल
9 धैबुङ्ग शाखा (Dhaibung Branch) कालिकास्थान, धैबुङ्ग-५ , रसुवा
local level district state
Phone: ०१०-४१२०६४
भाष्कर प्रकाश गौतम
10 बयालबस शाखा (Bayalbas Branch) कोठाटोल, इश्वोरपुर-५ , सर्लाही
local level district state
Phone: ०४६-५७५१९७
उमेश कुमार चौधरी
11 कोलुवा शाखा (Kolhuwa Branch) कोलुवा, मध्यबीन्दु-३ , नवलपरासी
local level district state
Phone: ०७८-४०१०५४
गणेश घिमिरे
12 सपही शाखा (Sapahi Branch) कोल्हवी बजार, कोल्हवी-४ , बारा
local level district state
Phone: ०५३-४१००२७
रामनरेश मण्डल
13 पुन्चाकुले शाखा (Panchkule Branch) खलटपुर ,बबई-६, दाङ्ग
local level district state
Phone: ९८४४९०२०३३
बुद्धिराम चौधरी
14 खैरेनीटार शाखा (Khairenitar Branch) खैरेनीटार बजार, खैरेनीटार-८ , तनहुँ
local level district state
Phone: ०६५-४१२०९९
सन्तोष खनाल
15 दहियार शाखा (Dahiyar Branch) गंजभवानीपुर, दहियार-९ , बारा
local level district state
Phone: ०५३-४०१०७५
रुपलाल प्रसाद पटेल
16 नागी शाखा (Nagi Branch) गणेश चोक, नागी-६ , पाँथर
local level district state
Phone: ९८४५५१४८८२
सुजना राई
17 कावासोती शाखा (Kawasoti Branch) गणेशमान चोक, कावासोती-४ , नवलपरासी
local level district state
Phone: ०७८-५४०७६०
अनन्त अर्याल
18 गरुडा शाखा (Garuda Branch) गरुडा बजार, गरुडा-१ , रौतहट
local level district state
Phone: ०५५-५६५३८४
रास नारायण महतो
19 गोर्खा शाखा (Gorkha Branch) गोरखाबजार, पृथ्बीनारायण-१ , गोरखा
local level district state
Phone: ०६४-४२०९१०
टिका बहादुर थापा
20 आबुखैरेनी शाखा (Aanbu Khaireni Branch) गोरखारोड, आबुखैरेनी-६ , तनहुँ
local level district state
Phone: ०६५-५४०४६९
भोजराज जोशी
21 जयनगर शाखा (Jayanagar Branch) गोरुसिंगे बजार,जयनगर-७, कपिलबस्तु
local level district state
Phone: ०७६-५४५१८४
अनिता ढकाल
22 दमक शाखा ( Damak Branch) गोर्खाली टोल, दमक-१० , झापा
local level district state
Phone: ०२३-५८५२१०
पदम बहादुर कार्की
23 कटारी शाखा (Katari Branch) गोलपार्क, कटारी बजार, कटारी-४ , उदयपुर
local level district state
Phone: ०३५-४५००६१
चन्दन कुमार रौनियार
24 चक्रघट्टी शाखा (Chakraghatti Branch) चक्रघट्टी चोक, महेन्द्रनगर-१ , सुनसरी
local level district state
Phone: ०२५-५५१११२
अनिश थापा
25 बसाहा शाखा (Basaha Branch) चतारा लाईन, बेल्टार बसाहा-२ ,उदयपुर
local level district state
Phone: ०३५-४४०३६७
सुसिल कुमार शाहा
26 चंद्रनिगाहपुर शाखा (Chandranigahapur Branch ) चंद्रनिगाहपुर बजार ,चंद्रनिगाहपुर-१ , रौतहट
local level district state
Phone: ०५५-५४०२६४
सुन्दर कुमार बोट
27 चनौली शाखा (Chanauli Branch) चनौली, सारदानगर-६ , चितवन
local level district state
Phone: ०५६-५९२३११
ज्ञानेन्द्र पन्त
28 कुश्मा शाखा (Kusma Branch) चमर्के, कुश्मा-६ , पर्वत
local level district state
Phone: ०७७-६९०५८०
राजेन्द्र अधिकारी
29 दोलखा शाखा (Dolakha Branch) चरिकोट, भिमेश्वोर-१० , दोलखा
local level district state
Phone: ०४९-४२१९८०
रामहरी अधिकारी
30 मध्यबिन्धु शाखा (Madhyabindu Branch ) चोरमारा चोक, तमसरिया-६ , नवलपरासी
local level district state
Phone: ०७८-४१०१०२
लक्ष्मी आचार्य बन
31 दुधौली शाखा (Dudhauli Branch) चौकीटोल, दुधौली-८ , सिन्धुली
local level district state
Phone: ०४७-४१२०४२
रामज्ञान यदब
32 चौरजहारी शाखा (Chaurjahari Branch) चौरजहारी, बिजयश्वरी-३, रुकुम
local level district state
Phone: ०८८-४०१०६१
निराकर अर्याल
33 जुम्ला शाखा ( Jumla Branch) छिना, चन्दन नाथ न.पा.-६, जुम्ला
local level district state
Phone: ०८७-५२०५४८
राजु कुमार दास बनिया
34 छिन्चु शाखा (Chhinchu Branch) छिन्चु बजार, भेरी गांगा न.प-११ , सुर्खेत
local level district state
Phone: ०८३-५४००९०
दिपक श्रेष्ठ
35 साफेबगर शाखा (Saphebagar Branch) छिपेखोला, साँफेबगर-६, अछाम
local level district state
Phone: ०९७-६२५१३३
देवेन्द्र थापा
36 पोखरा शाखा (Pokhara Branch) जाल्पा मन्दीर, पोखरा-८ , कास्की
local level district state
Phone: ०६१-५२१४६८
ध्रुब राज पौडेल
37 जिरीखिम्ती शाखा (Jirikhimti Branch) जिरीखिम्ती बजार, स्ररर-९ , तेहथुम
local level district state
Phone: ०२६-४१००९०
सरोज अधिकारी
38 बानेश्वोर शाखा ( जिरो प्वाइन्ट, चैनपुर-११ , संखुवासभा
local level district state
Phone: ०२९-५७००३४
सुन्दर बोट
39 जोरपाटी शाखा (Jorpati Branch) जोरपाटी, तांखुवा-९ , धनकुटा
local level district state
Phone: ०२६-४०४१५५
रुपलाल प्रसाद पटेल
40 टाँडी शाखा (Tandi Branch) टाँडी, रत्ननगर-२ , चितवन
local level district state
Phone: ०५६-५६०९८४
शोभा कंडेल
41 स्याङ्गजा शाखा (Syanja Branch) ठाडोलाईन, पुतलीबजार-१ , स्याङ्गजा
local level district state
Phone: ०६३-४२०९१४
क्षत्र मान श्रेष्ठ
42 डकाहा शाखा (Dakaha Branch) डकाहा बजार, सिर्थौली-१ , सिन्धुली
local level district state
Phone: ०४७-६९१९२९
अहमद बैठा
43 नाल्गढ़ शाखा (Nalgad Branch) डल्ली, त्रिबेणी नलगाड-७, जाजरकोट
local level district state
Phone: ९७४९१७३७९९
कमल प्रसाद शर्मा
44 ढल्केबर शाखा (Dhalkewar Branch) ढल्केबर बजार, ढल्केबर-६ , धनुषा
local level district state
Phone: ०४१-५६००७५
अजय कुमार शाह
45 तम्घास शाखा (Tamghas Branch) तम्घास, रेसुङ्गा-२, गुल्मी
local level district state
Phone: ०७९-५२०८८२
हमनाथ शर्मा
46 तालचोक शाखा (Talchowk Branch) तालचोक, पोखरा लेखनाथ-७ , कास्की
local level district state
Phone: ०६१-५६०४६१
सुवास श्रेष्ठ
47 तिनघरे शाखा (Tinghare Branch) तिनघरे बजार, पंचकन्या-८ , इलाम
local level district state
Phone: ०२७-५५५२१५
लक्ष्मण क्षेत्री
48 गोपघाट शाखा (Gopghat Branch) तिलताली, शीखर नगरपालीका-८, डोटी
local level district state
Phone: ९८४८६१४१३१
तारा प्रसाद न्यौपाने
49 तुलसीपुर शाखा (Tulsipur Branch) तुल्सीपुर, तुलसीपुर- ,दाङ्ग
local level district state
Phone: ०८२-५२१७३२
लाल बहादुर चौधरी
50 वीरगंज शाखा (Birgunj Branch) तेजारथ टोल, वीरगंज-१६ , पर्सा
local level district state
Phone: ०५१-५३२२५०
जयमल दास
51 बाणगंगा (जितपुर) शाखा (Badganga Jeetpur Branch) तौलिहवा रोड,गजेडा-११, कपिलबस्तु
local level district state
Phone: ०७६-५५०२९४
अनुरुध यादब
52 दमौली शाखा (Damauli Branch) दमौलीबजार, ब्यास-१० , तनहुँ
local level district state
Phone: ०६५-५६१३०४
बलराम जोशी
53 दुई पिप्ले शाखा (Duipiple Branch) दुई पिप्ले चोक, रम्घा-६ , लम्जुङ्ग
local level district state
Phone: ०६५-६९३६९४
शिवजी तिमिल्सिना
54 दुहवी शाखा (Duhabi Branch) दुहवी बजार, दुहवी-१ , सुनसरी
local level district state
Phone: ०२५-५४१३६३
गुरु प्रसाद पोखरेल
55 वालिङ्ग शाखा (Walling Branch) नगरपालिका जनेबटो ठाडोलाईन, वालिङ्ग-३ , स्याङ्गजा
local level district state
Phone: ०६३-४४०५३४
दिपेन्द्र प्रसाद पाण्डे
56 फ़ुङलिङ्ग शाखा (Phungling Branch) नापी कार्यालय टोल, ताप्लेजुङ-७ , ताप्लेजुङ
local level district state
Phone: ०२४-४६१०४८
ऋषिराम तिमलसिना
57 निजगढ शाखा (Nalgad Branch) निजगढ बजार ,निजगढ-९ , बारा
local level district state
Phone: ०५३-५४०१५४
सुरेश प्रसाद शाह
58 नेपालटार शाखा (Nepaltar Branch) नेपालटार बजार,साँखेजुङ्ग-७ , इलाम
local level district state
Phone: ०२७-६९१४२७
हेमराज दाहाल
59 जाँजरकोट शाखा (Jajarkot Branch) न्युरोड, खलंगा-२, जााँरकोट
local level district state
Phone: ०८९-४३०१०४
कर्ण बहादुर कार्कि
60 परवानीपुर शाखा (Parwanipur Branch) परवानीपुर, लिपनीमाल-६ , बारा
local level district state
Phone: ०५१-६२१२२०
राम बिसेस्वर यधाव
61 पर्सा शाखा (Parsa Branch) पर्सा, खैरहनी-४ , चितवन
local level district state
Phone: ०५६-५८३७४९
नमराज श्रेष्ठ
62 बैतडी शाखा (Baitadi Branch) पाटन बजार, पाटन नगरपालीका-६ , बैतडी
local level district state
Phone: ०९५-४०००९८
दिनेश सिहं बिष्ट
63 अर्घाखाँची शाखा (Arghakhanchi Branch) पाणिनी चोक, सन्धीखर्क-६ ,अर्घाखाँची
local level district state
Phone: ०७७-४२०७५९
टिकाराम पौडेल
64 बिर्तामोड शाखा (Birtamod Branch) पाथिभरा टोल, बिर्तामोड, अनारमनी-३ , झापा
local level district state
Phone: ०२३-५४४१०१
लोकनाथ मिश्र
65 राजिपुर शाखा (Rajipur Branch) पुरानो चोक, गौरी गंगा गाउपालिका-४, कैलाली
local level district state
Phone: ०९१-५०३०४८
पोषण पान्डे
66 गजुरी शाखा (Gajuri Branch) पुरानो फिल्म हल टोल, गजुरी-२ , धादिङ्ग,
local level district state
Phone: ०१०-४०२१२९
नारायण जोशी
67 दैलेख शाखा (Dailekh Branch) पुरानो बजार,नारायण न.पा.-१ , दैलेख
local level district state
Phone: ०८९-४१०२६२
एकेन्द्र चाड
68 भालुवाङ्ग शाखा (Bhaluwang Branch) पुल्चोक,लालमटीया-३,दाङ्ग
local level district state
Phone: ०८२-४१५०९२
रामकृष्ण पाण्डे
69 प्युठान शाखा (Pyuthan Branch) प्युठान,बिजुवार-६, प्युठान
local level district state
Phone: ०८६-४६०४६६
अनिल आले
70 बाजुरा शाखा (Bajura Branch) फालासैन, बुढीगंगा नगरपालीका-६, बाजुरा
local level district state
Phone: ९८४८४४८८८९
कमल तिमिल्सेना
71 बगनाहा शाखा (Bagnaha Branch) बगनाहा, ठाकुरबबा-३, बर्दीया
local level district state
Phone: ०८१-६९४४४५
लालमणि महतो
72 कोहलपुर ख शाखा (Kohalpur B Branch) बगिया स्कूल नजिक ,कोहलपुर-९, बाँके
local level district state
Phone: ०८१-५४१३३७
तपेन्द्र बहादुर साउँद
73 कोहलपुर क शाखा (Kohalpur A Branch) बगिया स्कूल नजिक ,कोहलपुर-९, बाँके
local level district state
Phone: ०८१-५४१६३७
कृष्ण बहादुर थापा
74 बागेश्वरी शाखा (Bageshowari Branch ) बगेश्वोरी, खजुरा खुर्दा-३, बाके
local level district state
Phone: ०८१-५६०१०९
गुरु प्रसाद खनाल
75 जितपुर 'क' शाखा (Jeetpur A Branch) बजनी, जितपुर-३ , बारा
local level district state
Phone: ०५३-५२०६५५
श्याम प्रसाद कुसुवा
76 देवानगंज शाखा (Dewanganj Branch) बजार टोल ,देवानगजं गाउपालीका-२ , सुनसरी
local level district state
Phone: ९७४२१३४९१८
बम बहादुुर पाण्डे
77 बरहथावा शाखा (Barahathawa Branch) बजार टोल, बरहथावा-६ , सर्लाही
local level district state
Phone: ०४६-५४०००८
सतोष कुमार याधव
78 मैनापोखर शाखा (Mainapokhar Branch ) बजार टोल, मैनापोखर-६,बर्दिया
local level district state
Phone: ०८४-४०१०६७
शान्ती सुबेदी
79 बर्दीवास शाखा (Bardibas Branch) बरगाछी टोल, बर्दीवास-१ , महोत्तरी
local level district state
Phone: ०४४-५५०६७१
केन्द्र बि.क
80 बर्दघाट शाखा (Bardaghat Branch) बर्दघाट बजार ,माकर-४, नवलपरासी
local level district state
Phone: ०७८-५८०५३८
मोहन राज ढुंङ्गाना
81 बनेपा शाखा (Banepa Branch) बसपार्क , बनेपा-६ , काभ्रे
local level district state
Phone: ०११-६६२९७८
राजेन्द्र सेढाई
82 धादिङ्ग शाखा (Dhading Branch) बिचबजार धादिङ्ग, निलकण्ठ-३ , धादिङ्ग
local level district state
Phone: ०१०-५२०२५८
मेघ राज पन्त
83 सुर्खेत शाखा (Surkhet Branch) बिरेन्द्रनगर,बिरेन्द्रनगर-१०, सुर्खेत
local level district state
Phone: ०८३-५२५३६९
ओम प्रकाश बुट
84 बेत्रावती शाखा (Betrawati Branch) बेत्रावती बजार, गेर्खु-९ , नुवाकोट
local level district state
Phone: ०१०-५६१९४२
भानुभक्त आर्चार्य
85 बेनी शाखा (Beni Branch) बेनी, अथुंगे-२ , म्याग्दी
local level district state
Phone: ०६९-४११०४१
सुरेश बोट
86 भोजपुर शाखा (Bhojpur Branch) बैकरोड, भोजपुर-७ , भोजपुर
local level district state
Phone: ०२९-४२०३२४
बिष्णु भुसाल
87 बोटेचौर शाखा (Botechaur Branch) बोटेचौर, सहारे-८, सुर्खेत
local level district state
Phone: ०८३-४१५००९
मान बहादुर राना
88 भजनी शाखा (Bhajani Branch) भजनी बजार ,भजनी-३ , कैलाली
local level district state
Phone: ०९१-५९०१९४
प्रशुराम चौधरी
89 मंगलापुर शाखा (Mangalpur Branch) भलवारी ,करहिया-१ ,रुपन्देही
local level district state
Phone: ०७१-५६००९४
बिष्णु बाबु पन्त
90 जलेश्वर शाखा (Jaleshwor Branch) भारीटोल,जलेश्वर-,महोत्तरी
local level district state
Phone: ०४४-५२०७०५
धिरज कुमार यादव
91 भिंग्री शाखा (Bhingri Branch) भिंग्री बजार,भिंग्रो-२, प्युठान
local level district state
Phone: ०८-४०००८९
तेजमनी लोहनी
92 भिमान शाखा (Bhiman Branch) भिमान, कमलामाई-११ , सिन्धुली
local level district state
Phone: ०४७-४१००८०
मुना बडुवाल
93 रामेछाप शाखा (Ramechhap Branch ) भैसेस्वर, मन्थली-१ , रामेछाप
local level district state
Phone: ०४८-५४०५४७
बिपिन कुमार चौधरी
94 सुवर्णपुर शाखा (Subarnapur Branch) मक्कर डाडा , सुवर्णपुर-६ , पर्सा
local level district state
Phone: ०५१-६९१९३६
रन्जय महत्तो
95 मगरागढी शाखा (Magaragadi Branch) मगरागढी बर्दिया
local level district state
Phone: ०८४-४०४०४४
बिजय चौधरी
96 मानवा शाखा (Manawa Branch) मनावा बजार, बागवाना-८ , पर्सा
local level district state
Phone: ०५३-६९२४५७
सिकिन्दर दास
97 मानपुर शाखा (Manpur Branch) मानपुर, राजापुर-१७, बर्दिया
local level district state
Phone: ९८२२९६११३९
सैलेन्द्र चौहान
98 सिन्धुपल्चोक शाखा (Sindhupalchowk Branch) मेलचौर ज्ञानमन्दिर स्कुल नजिक, चौतारा-८ , सिन्धुपल्चोक
local level district state
Phone: ०११-६२०१९३
बसन्त घिमिरे
99 लाहान शाखा (Lahan Branch) रघुनाथपुर टोल, लाहान-४ , सिराहा
local level district state
Phone: ०३३-५६१७९७
संजय कुमार महतो
100 जनकपुर शाखा (Janakpur Branch) रजौल, जनकपुर-१४ , धनुषा
local level district state
Phone: ०४१५२३५०९
सुजित कुमार झा
101 जनकपुर ख शाखा (Janakpur B Branch) रजौल, जनकपुर-१४ ,धनुषा
local level district state
Phone: ०४१-५२५९०८
अरुण प्रसाद थारु
102 रानीबगीया शाखा (Ranibagiya Branch) रनिबगीया, सैनामैना-२, रुपन्देही
local level district state
Phone: ०७१-४०५२९३
प्रकाश संग्रौला
103 बर्नालु शाखा (Barnalu Branch) रमाइलोडाँडाँ, सिद्धिचरण-३ , ओखलढुङ्गा
local level district state
Phone: ०३७-५२०६४६
सोम बहादुर गोले
104 कलैया शाखा (Kalaiya Branch) राजदेवी टोल , कलैया-५ , बारा
local level district state
Phone: ०५३-५५१०८२
सन्तोष कुमार चौधरी
105 सिन्धुली शाखा (Sindhuli Branch) राटमाटे हस्पिटल चोक, कमलामाई-६ , सिन्धुली
local level district state
Phone: ०४७-५२०७५२
भिमल मुखीया
106 जितपुर 'ख' शाखा (Jeetpur B Branch) राम मन्दिर, जितपुर-३ , बारा
local level district state
Phone: ०५३-५२१८६१
निरज मैनाली
107 रामगोपालपुर शाखा (Ramgopalpur Branch) रामगोपालपुर बजार ,रामगोपालपुर-६ , महत्तरी
local level district state
Phone: ०४४-४१००६७
चन्दन कुमार शाह
108 दिक्तेल शाखा (Diktel Branch) लयालु होटेल नजीक, दिक्तेल-२ , खोटाङ
local level district state
Phone: ०३६-४२०५१९
किसोर चौधरी
109 लालपुर शाखा (Lalpur Branch) लालपुर , असनपुर-६ , सिराहा
local level district state
Phone: ०३३-५४००४४६
मोहम्मद अमजद हुसेन
110 लालबन्दी शाखा (Lalbandi Branch) लालबन्दी बजार, लालबन्दी-१, सर्लाही
local level district state
Phone: ०४६-५०११८८
बिकश्मान श्रेष्ठ
111 गेटा शाखा (Geta Branch) लिसाकम्पानी टोल, गेटा-३, कैलाली
local level district state
Phone: ०९१-५५१२६६
प्रकास अधिकारी
112 माडी शाखा (Madi Branch) वरुवा बजार, माडी-३ , चितवन
local level district state
Phone: ०५६-६९५३४३
सरोज राज जोशी
113 रामपुर शाखा (Rampur Branch) विजयपुर,रामपुर-९, पाल्पा
local level district state
Phone: ०७५-४०११०५
बिरेन्द्र बि.क
114 भरतपुर शाखा (Bharatpur Branch) शंकरपथ, भरतपुर-१० , चितवन
local level district state
Phone: ०५६-५२८९३४
शक्ती प्रकाश अधिकारी
115 बिराटनगर 'ख' शाखा (Biratnagar B Branch) शिक्षाकार्यालय रोड, बिराटनगर-१५ , मोरंङ्ग
local level district state
Phone: ०२१-४७२८५१
केशब राज बिष्ट
116 बिराटनगर क शाखा (Biratnagar A Branch ) शिच्याकर्यलायरोड, बिराटनगर-१५ , मोरङ्ग
local level district state
Phone: ०२१-४७२६९३
दिलकुमार बिक
117 सल्लेरी शाखा (Salleri Branch) शिब मन्दीर टोल, दुधकुण्ड-५ , सोलुखुम्बु
local level district state
Phone: ०३८-५२०१४८
जिवन लामिछाने
118 घोराही शाखा (Ghorahi Branch) शिवबस्ती टोल, त्रिभुवन-८ ,दाङ्ग
local level district state
Phone: ०८२-५६३२६०
कृष्ण बहादुर लामिछाने
119 निगोल शाखा (Nigaul Branch) शिवाभात्ति टोल, निगौल-२ , महोत्तरी
local level district state
Phone: ०४४-५५६१४०
सुरेश प्रसाद शाह
120 बुटवल शाखा (Butwal Branch) शुख्खानगर ,बुटवल -३, रुपन्देही
local level district state
Phone: ०७१-५४३४२६
सरोज पाठक
121 विशीशहर शाखा (Besisahar Branch) शोर चोक, बेशीशहर-१ , लम्जुङ्ग
local level district state
Phone: ०६६-५२०७६४
ऋषि कान्त न्यौपाने
122 श्रीपुर शाखा (Sripur Branch) श्रीपुर बजार , सखुवा प्रसौनी-२ , पर्सा
local level district state
Phone: ९७५५००१००९
शत्रुघन प्रसाद याधाव
123 पाँचखाल शाखा (Panchakhal Branch) समाज कल्याण चोक, पाँचखाल-३, काभ्रे
local level district state
Phone: ०११-४९९०५४
गिम्भिर बर्तौला
124 इटहरी 'क' शाखा ( Itahari A Branch) सयपत्री टोल, इटहरी-४ , सुनसरी
local level district state
Phone: ०२५-५८४७४९
प्रेम कुमार श्रेष्ठ
125 ईटहरी 'ख' शाखा (Itahari B Branch) सयपत्री टोल, ईटहरी-४ , सुनसरी
local level district state
Phone: ०२५-५८८६९०
बिल्टु कुमार महत्तो
126 दैजी शाखा (Daiji Branch) सामादैजी चोक, बेदकोट नगरपालीका-३, कंचनपुर
local level district state
Phone: ०९९-४०३०९९
जगत ठकुल्ला
127 साडेपानी शाखा (Sadepani Branch) सााढेपानी बजार, सााढेपानी-४ , कैलाली
local level district state
Phone: ०९१-४०३१६१
राजन थापा
128 हरिहरपुर शाखा (Hariharpur Branch) सिन्धुलीटोल, महेन्द्रनगर-५ , धनुषा
local level district state
Phone: ०४१-५४००८४
मोहनलाल चौधरी
129 सिमारा शाखा (Simara Branch) सिमारा बजार ,सिमारा-२ , बारा
local level district state
Phone: ०५३-५२१६८५
हरि प्रसाद डुम्राकोटी
130 पोखरिया शाखा (Pokhariya Branch) सिवारअव, पोखरिया-९ , पर्सा
local level district state
Phone: ०५१-५६००१२
सन्तोष कुमार चौधरी
131 सीउडीबर शाखा (Siudibar Branch) सीउडीबार, सुन्दरबजार-३ , लम्जुङ्ग
local level district state
Phone: ०६६-४००११२
राम कृष्ण पन्त
132 ड्राईपोर्ट श्रीसिया शाखा (Dryport Branch) सुक्खा बन्दरगाह, सर्सिया-६ , पर्सा
local level district state
Phone: ०५१-५९००७८
बिरेन्द्र कुमार यादव
133 सुनवल शाखा (Sunwal Branch) सुनवल बजार ,सुनवल-२ , नवलपरासी
local level district state
Phone: ०७८-५७०४६७
ऋषिबाबु देवकोटा
134 धारन शाखा (Dharan Branch) सैनिकचोक, धरान-१ , सुनसरी
local level district state
Phone: ०२५-५३१२२४
यादव दाहाल
135 हसुलीया शाखा (Hasuliya Branch) हसुलीया गा.वि.स. भवन अगाडी ,हसुलीया-९, कैलाली
local level district state
Phone: ०८१-६२०४४५
भुप सार्की
136 होलेरी शाखा (Holeri Branch) होलेरी, डुव्रिङ्ग-१, रोल्पा
local level district state
Phone: ०८१-६९४८२२
गणेश पुन मगर